style

Projekty

Balení produktů pro e-shopy

Zadání: Zrychlení balení a redukce kartonových boxů a výplní  (11/2017)

Kartony jsou dnes nejčastější produkt pro přepravu spedičními firmami u e-shopů. Problém nastává s nárustem balíků s různě velkými zásilkami. Řešením je více rozměrů kartonů, ale zde narážíme na nutnou velkou skladovou zásobu a řešení fixace produktu uvnitř krabice.

Výhody našeho řešení balení pro zasilatelské služby:

- snížení skladové zásoby kartonů na skladě

- redukce ceny balení a absence výplní

- zrychlení balícího procesu

- šetrné řešení k životnímu prostředí

- možnost potisku na míru

- softwarové řešení pro správné vkládání produktů

 

Poloautomatická linka na balení žaluzií

Zadání: Balení různých délek žaluzií pro zahraniční expedici (3/2017)

Linka, která se skládá z balení do bublinkové fólie, stretch fólie a následně do kartonu z 5VVL. Součástí linky je scenovací zařízení na sejmutí rozměrů výrobku, pásové a kolečkové dopravníky na přesun výrobků, systém výroby kartonu online od firmy PANOTEC, balící stůl od firmy Becker a páskovací zařízení na uzavření kartonu.

Kompletní linka je obsluhována pouze jednou osobou a je napojena na centrální systém. Zařízení PANOTEC je navíc možné využívat na výrobu krabiček FEFCO na náhradní díly a ostatní logistické procesy.

Výhodou tohoto řešení je hlavně redukce pracovní síly, zvýšení kapacity balených produktů a jednotný styl balení z důrazem na bezpečnost produktů.

 

Expedice kovových komponentů

Zadání: Balení kovových prvků s velkou nosností pro další zpracování (9/2016)

Balení pro automotiv pro velký počet kusů a velkou nosnost produktů. Kartonový paletový box UNG1 ve složeném stavu o rozměru 1200x800x200mm, v rozloženém stavu 1200x800x600mm.
Výztuha boxu je řešena ringem ze 7VVL o velké nosnosti na hranu. Součástí balení je antikorozní pytel a proložky ze strojní lepenky na jednotlivá patra výrobků v boxu.

Výhody řešení jsou: Úspora místa ve skladu ve složeném stavu, žádná další kompletace obalu, rychlé rozložení a zpevnění obalu, možnost stohování na sebe, maximální ochrana produktu, vhodné pro zámořské balení, IPPC ochrana palet.

Další projektová řešení zde

 

Aktuality

07.06.2017
Nabídka zařízení společnosti Panotec

 

Vyrábíte rozdílně rozměrové produkty, balíte objednávky pro e-shop .....